KONST / Litografier / Färglitografi 12872350
nr 1287 2350
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 107/360. Motivet: 36x54cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:14:30
11/11 14:23:46
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén